fbpx

Dom seniora w Warszawie

Dom seniora – Warszawa i okolice

Pensjonariusze, którzy trafiają do naszego prywatnego domu spokojnej starości, to najczęściej mieszkańcy Warszawy. Niestety, pośpiech i hałas, które charakteryzują życie w stolicy Polski, nie wpływają pozytywnie na psychiczne i fizyczne zdrowie starszych osób, które mierzą się z chorobami przewlekłymi, schorzeniami, koniecznością uczestniczenia w rehabilitacji czy samotnością.
Ogromną zaletą naszego prywatnego domu seniora jest jego lokalizacja – Villa Trojany znajduje się we wsi Żmijewo-Trojany i otoczona jest malowniczymi polami, łąkami i zagajnikami. Cicha i spokojna okolica to jednak tylko jeden z atutów tej lokalizacji. Drugim jest szybki i wygodny dojazd z Warszawy. Dom opieki znajduje się w odległości niecałych 100 kilometrów na północ od stolicy. Wyjeżdżając z Warszawy drogą E77, a następnie wjeżdżając na drogę krajową nr 50 z centrum miasta do wsi Żmijewo-Trojany można dojechać w nieco ponad półtorej godziny.

Dom opieki – Piaseczno i Nowy Dwór Mazowiecki

Tak wygodne połączenie naszego ośrodka z największym polskim miastem sprawia, że Villa Trojany jest również dobrym rozwiązaniem dla seniorów z okolicznych miejscowości. Skąd jeszcze pochodzą pensjonariusze odwiedzający nasz dom opieki? Piaseczno i Nowy Dwór Mazowiecki to jedne z miejscowości, z których szybko można dotrzeć do ośrodka Villa Trojany.
Dojazd z Nowego Dworu Mazowieckiego zajmuje nieco ponad godzinę, a trasa wygląda niemal identycznie jak połączenie z Warszawą.

Dom opieki – Pruszków i Piaseczno: jak dojechać?

Do prywatnego domu spokojnej starości można w prosty sposób dojechać z wielu miejscowości, znajdujących się nieopodal Warszawy. Należą do nich między innymi Pruszków, Grodzisk Mazowiecki czy wspomniane wcześniej Piaseczno.
Jaką trasę z tych miejscowości najlepiej obrać na nasz dom opieki? Pruszków znajduje się na zachód od Warszawy, jednak mimo to – tak samo jak w przypadku Grodziska Mazowieckiego – najlepszą opcją wydaje się trasa przez Warszawę. Podobnie wygląda to w przypadku położonego na południe od stolicy Piaseczna. Dojazd do wsi Żmijewo-Trojany z tych miejscowości zajmuje około dwóch godzin.

Jakie są inne zalety lokalizacji domu spokojnej starości Villa Trojany?

Dogodne połączenia ze stolicą i okolicznymi miejscowościami to nie jedyne zalety wynikające z położenia Villi Trojany. Jakie zatem są inne plusy lokalizacji, w której znajduje się nasz dom seniora? Warszawa i okolice to miejsca, do których regularnie zabieramy naszych pensjonariuszy. Dbamy bowiem o to, by mieli oni nie tylko zapewniony spokój i wygodę w ośrodku, ale również by mogli brać udział w grupowych wycieczkach. W Villa Trojany systematycznie organizujemy wyjazdy do kina na seanse filmowe, spektakle teatralne czy animacje.
Ponadto, wygodne połączenia drogowe sprawiają, że seniorów w naszym ośrodku znacznie łatwiej jest odwiedzać ich rodzinom. A musimy przyznać, że wizyty rodzin i przyjaciół zdarzają się tak często, że stały się nieodzownym elementem życia pensjonariuszy w domu spokojnej starości Villa Trojany.

Jesteśmy tutaj!

53.009800 N 20.505530 E