fbpx

Prywatny dom seniora

Villa Trojany – prywatny dom spokojnej starości

Osoby starsze potrzebują najczęściej zarówno spokoju, jak i profesjonalnej, całodobowej opieki. Młodsi członkowie ich rodzin – mimo najszczerszych chęci – często nie są w stanie im tego zapewnić ze względu na swoje obowiązki lub brak specjalistycznej wiedzy dotyczącej postępowania z chorymi osobami. Z tego powodu najlepszym rozwiązaniem staje się prywatny dom seniora, który może zadbać o psychiczne i fizyczne zdrowie ludzi w sędziwym wieku.
Takim miejscem jest właśnie prywatny dom spokojnej starości Villa Trojany. Dlaczego nasz ośrodek to najlepsze miejsce dla seniorów?

Prywatny dom opieki– profesjonalna, całodobowa opieka

W Villa Trojany zdajemy sobie sprawę z tego, że wiele starszych osób to ludzie mierzący się z najróżniejszymi schorzeniami, chorobami przewlekłymi czy powikłaniami po udarach, zawałach serca czy wylewach. Troszczymy się o zdrowie naszych pensjonariuszy, dlatego zapewniamy im najlepszą, całodobową, profesjonalną opiekę.
W prywatnym domu opieki cały czas znajduje się lekarz, pielęgniarki, opiekunki, masażysta oraz fizjoterapeuta. Dzięki temu możemy nie tylko szybko reagować w nagłych przypadkach, ale też zapewnić regularne ćwiczenia rehabilitacyjne, pomocne w powrocie do zdrowia po udarze czy wypadku. Zwłaszcza, że na miejscu posiadamy gabinet lekarski oraz salę rehabilitacyjną.
Zależy nam także na tym, by pensjonariusze mieli dostęp do zdrowych, pełnowartościowych posiłków. Dlatego codziennie przygotowujemy im zdrowe, naturalne dania oraz indywidualnie dopasowujemy dietę do wymagań pensjonariusza oraz wskazówek lekarza.

Prywatny dom opieki – komfort i spokój

W naszym prywatnym domu spokojnej starości dbamy o to, by każdy z pensjonariuszy miał zapewnioną dużą wygodę. Seniorzy mają do dyspozycji przestronne pokoje jedno-, dwu- oraz trzyosobowe – wszystkie wyposażone w niezbędne meble i telewizor oraz prywatną łazienkę. Ponadto, cały obiekt przystosowany jest do osób niepełnosprawnych i poruszających się na wózkach inwalidzkich.
Nasi pensjonariusze mogą również liczyć na spokój i wypoczynek. Prywatny dom opieki Villa Trojany posiada bibliotekę z czytelnią, salę bilardową oraz pokój z komputerami. Dzięki temu seniorzy mogą oddać się nie tylko rozrywce z innymi pensjonariuszami, ale także w dowolnej chwili porozmawiać na wideokonferencji z rodziną.

Prywatny dom seniora: malowniczy ogród i okolica

Villa Trojany to nie tylko prywatny dom opieki dla sześćdziesięciu ośmiu pensjonariuszy, ale także duży, malowniczy ogród. Seniorzy, którzy lubią spędzać czas na świeżym powietrzu, mogą przechadzać się wzdłuż wyznaczonych ścieżek, porozmawiać na ławce czy spotkać się w ogrodowej altance.
Dodatkowym atutem naszego prywatnego domu spokojnej starości jest jego położenie. Villa Trojany znajduje się w cichej, spokojnej okolicy i otoczona jest polami i lasami. Z jednej strony pensjonariusze i ich rodziny mogą szybko dojechać do nas z Warszawy, a z drugiej – seniorzy znajdują się z dala od zgiełku i hałasu wielkiego miasta.

Jesteśmy tutaj!

53.009800 N 20.505530 E