fbpx

Całodobowy dom opieki dla osób starszych – Maków Mazowiecki

Prywatny dom seniora – okolice Maków Mazowiecki: malowniczy ogród i okolica

Seniorzy, którzy lubią spędzać czas na świeżym powietrzu, mogą przechadzać się wzdłuż wyznaczonych ścieżek, porozmawiać na ławce czy spotkać się w ogrodowej altance. Na terenie są szerokie chodniki umożliwiające samodzielną jazdę po ogrodzie osobom poruszającym się na wózkach inwalidzkich.

Dodatkowym atutem naszego prywatnego domu spokojnej starości jest jego położenie. Villa Trojany znajduje się w cichej, spokojnej okolicy i otoczona jest polami i lasami. Z jednej strony pensjonariusze i ich rodziny mogą szybko dojechać do nas z Płońska, Warszawy czy Olsztyna, a z drugiej – seniorzy znajdują się z dala od zgiełku i hałasu wielkiego miasta.

Dom seniora – Maków Mazowiecki i okolice

Pensjonariusze, którzy trafiają do naszego prywatnego domu spokojnej starości to najczęściej mieszkańcy okolic Warszawy. Stworzyliśmy miejsce, w którym seniorzy mogą czuć się bezpiecznie, mieć specjalistyczną opiekę, a jednocześnie pozostawać w stałym kontakcie z rodziną. Ogromną zaletą naszego prywatnego domu seniora jest jego lokalizacja – Villa Trojany znajduje się we wsi Żmijewo-Trojany i otoczona jest malowniczymi polami, łąkami i zagajnikami. Cicha i spokojna okolica to jednak tylko jeden z atutów tej lokalizacji. Drugim jest szybki i wygodny dojazd z Maków Mazowiecki czy Warszawy. Dom opieki znajduje się w odległości niecałych 100 kilometrów na północ od stolicy oraz ok. 60 kilometrów na południe od Płońska. Wystarczy godzina, by dojechać na spotkanie z bliską osobą.

Villa Trojany - prywatny dom spokojnej starości

Jakie są inne zalety lokalizacji domu spokojnej starości Villa Trojany?

Dogodne połączenia ze stolicą i okolicznymi miejscowościami to nie jedyne zalety wynikające z położenia Villi Trojany. Jakie zatem są inne plusy lokalizacji, w której znajduje się nasz dom seniora?

Maków Mazowiecki  i okolice to miejsca, z których regularnie zabieramy naszych pensjonariuszy. Dbamy bowiem o to, by mieli oni nie tylko zapewniony spokój i wygodę w ośrodku, ale również by mogli brać udział w grupowych wycieczkach. W Villa Trojany systematycznie organizujemy wyjazdy do kina na seanse filmowe, spektakle teatralne czy animacje.

Ponadto wygodne połączenia drogowe sprawiają, że seniorów w naszym ośrodku znacznie łatwiej jest odwiedzać ich rodzinom. A musimy przyznać, że wizyty rodzin i przyjaciół zdarzają się tak często, że stały się nieodzownym elementem życia pensjonariuszy w domu spokojnej starości Villa Trojany.

Jesteśmy tutaj!

53.009800 N 20.505530 E