fbpx

Całodobowy dom opieki dla osób starszych – Nidzica

Całodobowy, prywatny dom opieki dla osób starszych – Nidzica  i okolice

Villa Trojany jest miejscem pełnym uśmiechu, ciepła i empatii, w którym mieszkańcy mogą liczyć na wyjątkowe warunki. Naszym celem jest zapewnienie bezpiecznego i przytulnego miejsca dla osób, które potrzebują odpowiedzialnej opieki. Mieszkańcy naszego domu otrzymują pełne wsparcie medyczne i w rehabilitacji oraz – co równie ważne – dużą dawkę pozytywnej energii. Organizujemy dla pensjonariuszy z miasta Nidzica  i innych pobliskich miejscowości różnorodne wydarzenia i atrakcje, aby umożliwić im aktywność i utrzymywanie relacji społecznych.

Villa Trojany - prywatny dom spokojnej starości

Prywatny, rodzinny dom opieki seniora

W Villi Trojany zajmujemy się również osobami niepełnosprawnymi. Opiekę łączymy z rozwojem umysłowym i edukacyjnym. U nas nie ma miejsca na nudę, a każdy dzień jest pełen dobrych wrażeń! Pracujemy w taki sposób, żeby każdy mógł poczuć się u nas jak w domu. Zapewnienie poczucia bezpieczeństwa i komfortu u podopiecznych z Nidzicy i innych okolicznych miejscowości to główny cel, który realizujemy w Villi Trojany.

Nasz zespół składa się z wykwalifikowanych specjalistów z wieloletnim doświadczeniem w opiece nad osobami starszymi i niepełnosprawnymi. Jesteśmy dostępni na miejscu przez 24 godziny na dobę, siedem dni w tygodniu i gotowi do zapewnienia wszechstronnego wsparcia w każdej chwili. Jeśli szukają Państwo miejsca, w którym bliski poczuje się bezpiecznie i komfortowo, a jednocześnie zachowa aktywność fizyczną i towarzyską, Villa Trojany to idealny wybór. Zapraszamy!

Jesteśmy tutaj!

53.009800 N 20.505530 E