fbpx

Prywatny dom spokojnej starości – Strzegowo i okolice

 Prywatny dom opieki seniora w okolicach Strzegowa

Villa Trojany to miejsce stworzone z myślą o seniorach. Zawsze ich dobro jest dla nas najważniejsze. Przygotowaliśmy kompleks, który jest komfortowy i zastępuje dom. Osoby starsze potrzebują najczęściej zarówno spokoju, jak i profesjonalnej, całodobowej opieki.

Samotni seniorzy są narażeni na poślizgnięcie się, upadki, zasłabnięcia czy ogólną melancholię spowodowaną życiem w pojedynkę. Nie każdy może polegać na członkach rodziny lub nie chce obciążać ich swoją obecnością. To częste myślenie wielu starszych osób. Chcą polegać na własnych oszczędnościach, starając się nie zaprzątać głowy innym.

Młodsi członkowie rodzin – mimo najszczerszych chęci – często nie są w stanie zapewnić seniorom maksymalnego wsparcia. Powodów jest wiele – każdy ma swoje obowiązki, często nie posiadają oni specjalistycznej wiedzy dotyczącej postępowania z chorymi osobami. Niektórzy seniorzy, którzy pragną pozostać samodzielni, reagują negatywnie na chęć niesienia pomocy.

Z tego powodu najlepszym rozwiązaniem staje się prywatny dom seniora, który może zadbać o psychiczne i fizyczne zdrowie ludzi w sędziwym wieku. Tutaj osoby chore będą zaopiekowane, a ci seniorzy, którzy chcą “działać na własną rękę”, otrzymują pełnię swobody. Jednocześnie bliscy nie muszą obawiać się o ich zdrowie czy samopoczucie.

Villa Trojany - prywatny dom spokojnej starości

Ośrodek spokojnej starości – dom seniora – profesjonalna opieka w Villa Trojany

Takim miejscem jest właśnie prywatny dom spokojnej starości Villa Trojany. Dlaczego nasz ośrodek to najlepsze miejsce dla seniorów?

  • Zaufało nam wiele osób, powierzając opiekę nad swoimi bliskimi.
  • Mamy komfortowe pokoje, dopasowane do potrzeb pensjonariuszy.
  • Oferujemy ciekawe zajęcia oraz profesjonalne terapie i zabiegi.
  • Jesteśmy prywatną placówką, działającą na najwyższych standardach i gwarantującą niezbędne normy.

Zapraszamy również do kontaktu – przedstawimy szerzej naszą ofertę i opowiemy o tym, jak wygląda całodobowa opieka nad pensjonariuszami. Wszystkie nasze działania zmierzają do jednego celu, jakim jest świadczenie usług na najwyższym poziomie. W takim domu każdy senior będzie zawsze czuć się komfortowo.

Jesteśmy tutaj!

53.009800 N 20.505530 E