fbpx

Całodobowy ośrodek opieki dla seniorów – Płońsk

Prywatny dom opieki dla osób starszych i seniorów. Miejsce, gdzie senior poczuje się zaopiekowany

Villa Trojany to miejsce niezwykłe. Jesteśmy prywatnym domem opieki, w którym każdy senior poczuje, że ktoś się o niego troszczy. Zapewniamy opiekę na wysokim poziomie, wsparcie lekarskie, terapeutyczne oraz fizjoterapeutyczne. Wszystko po to, by seniorzy pozostawali w dobrej kondycji zarówno fizycznej, jak i psychicznej. Dbamy, by czuli się w Villi jak w domu: w pełni zaopiekowani i bezpieczni.

Wiemy, że proces starzenia się jest nieunikniony. Dlatego warto zadbać o godne miejsce dla osób starszych, które wymagają opieki. Prywatny dom dla seniorów to przestrzeń, w której jesteśmy w stanie stworzyć warunki do stałego pobytu pensjonariuszom na każdym etapie leczenia. Pomagamy w codziennych sprawach, jednocześnie aktywując seniorów do efektywnego spędzania wolnego czasu na tym, czym się pasjonują, co sprawia im radość i zapewnia relaks.

Villa Trojany to miejsce komfortowe i kompleksowo wyposażone, w którym podnosimy standard życia pensjonariuszy. Dbamy przede wszystkim o ich wygodę – w końcu to miejsce staje się ich domem, w którym muszą czuć się swobodnie. Villa Trojany jest przystosowana do potrzeb osób z niepełnosprawnościami.

Villa Trojany - prywatny dom spokojnej starości

Przyjazny dom seniora koło Płońska. Miejsce dobre dla każdego

Villa Trojany to całodobowy dom opieki dla seniorów położony zaledwie 50 minut drogi od Płońska. To doskonałe miejsce, by zapewnić starszym osobom wygodne miejsce do mieszkania, w którym poczują się dobrze zarówno fizycznie, jak i emocjonalnie. W końcu seniorzy zasługują na coś więcej niż tylko opiekę zdrowotną. Wymagają tego samego, co każdy z nas – troski, wsparcia emocjonalnego, życia towarzyskiego i rozmowy. Czyli tego, co zapewni im szczęśliwe życie.

Jeśli dodamy do tego piękne okoliczności przyrody i towarzystwo podobnych osób – brzmi to jak wakacje dla dorosłych! Dla wielu seniorów cotygodniowe spotkania z innymi to zdecydowanie za mało. Zamiast skazywać ich na samotność, melancholijne stany – coraz więcej osób decyduje się na zapewnienie bliskim miejsca, w którym nie będą czuć się wyalienowani.

Seniorzy w domu opieki w Płońsku nigdy nie są samotni ani pozostawieni sami sobie. Codzienna interakcja sprawia, że czują się bardziej chętni do życia, a oni sami nie odbierają swoich trudności fizycznych jako czegoś uciążliwego. Często wsparcie domu opieki pomaga też w poprawie więzi między rodzinami, bez żadnego poczucia winy czy smutku.

Jesteśmy tutaj!

53.009800 N 20.505530 E