fbpx

Całodobowy dom spokojnej starości Regimin

div class=”container-fluid text-left” style=”color: #000000;”>

Villa Trojany – komfortowa opieka dla osób starszych w Regiminie

Villa Trojany to prywatny dom spokojnej starości, który oferuje całodobową opiekę dla osób starszych z Regimina i okolic. Nasz całodobowy dom spokojnej starości znajduje się w cichej i spokojnej okolicy, otoczony jest malowniczymi polami, łąkami i zagajnikami.

Komfortowe warunki dla seniorów z Ragimina i okolic

Villa Trojany zapewnia komfortowe warunki pobytu dla osób starszych. Do dyspozycji pensjonariuszy są przestronnie urządzone pokoje z łazienkami, a także wspólne sale wypoczynkowe, jadalnia i kuchnia. Ośrodek dla osób starszych posiada również własny ogród, w którym seniorzy mogą spędzać czas na świeżym powietrzu.

Villa Trojany - prywatny dom spokojnej starości

Profesjonalna opieka całodobowa dla osób starszych

W Villi Trojany pensjonariusze są pod opieką wykwalifikowanego personelu, który zapewnia im kompleksową opiekę medyczną, pielęgnacyjną i rehabilitacyjną. Ośrodek opieki dla osób starszych posiada własne zaplecze medyczne, w którym pracują lekarze, pielęgniarki i rehabilitanci. Villa Trojany oferuje swoim pensjonariuszom bogatą ofertę zajęć i aktywności, które mają na celu zapewnić im aktywne i ciekawe życie. Ośrodek organizuje m.in. zajęcia ruchowe, kulturalne i edukacyjne. Seniorzy mogą również korzystać z biblioteki, sali komputerowej i internetu.

Rodzinny dom seniora – dogodne położenie

Villa Trojany znajduje się w dogodnej lokalizacji, w odległości około 60 kilometrów od Płońska i około 100 kilometrów od Warszawy. Dojazd do domu szczęśliwej starości Villa Trojany jest łatwy i szybki.

Dlaczego dom seniora Villa Trojany to najlepszy wybór dla osób starszych z Regimina i okolic?

Nasz prywatny dom spokojnej starości  zapewnia komfortowe warunki pobytu, profesjonalną opiekę i bogatą ofertę zajęć i aktywności. Dom opieki seniora znajduje się w dogodnej lokalizacji, co ułatwia odwiedzanie pensjonariuszy przez rodziny i przyjaciół. Jeśli szukasz dla swojej bliskiej osoby bezpiecznego i komfortowego miejsca pobytu, skontaktuj się z nami. Chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i pomożemy w wyborze odpowiedniej oferty.

Jesteśmy tutaj!

53.009800 N 20.505530 E