fbpx

Prywatny dom opieki w okolicy Ciechanowa.

Całodobowy dom opieki dla osób starszych i seniorów w Villa Trojany

Jeżeli szukasz dla seniora placówki, która spełnia najwyższe standardy, to Villa Trojany pod Ciechanowem może to zagwarantować. Jako prywatny całodobowy dom opieki w Polsce, oferujemy całodobową opiekę.

W Villa Trojany zdajemy sobie sprawę z tego, że wiele starszych osób to ludzie mierzący się z najróżniejszymi schorzeniami, chorobami przewlekłymi czy powikłaniami po udarach, zawałach serca czy wylewach. Troszczymy się o zdrowie naszych pensjonariuszy, dlatego zapewniamy im najlepszą, całodobową opiekę.

Wielu naszych pensjonariuszy wymaga opieki całodziennej, inni zaś drobnego wsparcia w ciągu dnia. Zapewniamy pomoc dopasowaną do potrzeb każdego seniora. W prywatnym domu opieki cały czas obecny jest lekarz, pielęgniarki, opiekunki, masażysta oraz fizjoterapeuta. Dzięki temu możemy nie tylko szybko reagować w nagłych przypadkach, ale też zapewnić regularne ćwiczenia rehabilitacyjne, pomocne w powrocie do zdrowia po udarze czy wypadku. Zwłaszcza że na miejscu posiadamy gabinet lekarski oraz salę rehabilitacyjną.

Zależy nam na tym, by pensjonariusze mieli dostęp do zdrowych, pełnowartościowych posiłków. Dlatego codziennie przygotowujemy im zbilansowane dania oraz indywidualnie dopasowujemy dietę do wymagań pensjonariusza i wskazówek lekarza.

Villa Trojany - prywatny dom spokojnej starości

Prywatny dom opieki – gwarantujemy komfort i spokojną okolicę

W naszym prywatnym domu spokojnej starości dbamy o to, by każdy z pensjonariuszy miał zapewnioną dużą wygodę. W końcu pensjonariusze mają tu czuć się swobodnie i tak jak w domu. Oferujemy usługę door-to-door, czyli profesjonalny przewóz seniora z jego domu do Villi. Zapewnia to bezpieczeństwo oraz spokojną drogę.

Seniorzy mają do dyspozycji w naszym prywatnym domu opieki przestronne pokoje jedno-, dwu- oraz trzyosobowe – wszystkie wyposażone w niezbędne meble i telewizor oraz prywatną łazienkę. W pokojach znajdują się instalacje przyzywowe, więc seniorzy mogą wezwać opiekunów o każdej porze dnia i nocy. Łącznie dysponujemy miejscami dla 68 pensjonariuszy.

Ponadto cały obiekt przystosowany jest do osób niepełnosprawnych i poruszających się na wózkach inwalidzkich. Dysponujemy windą, nowoczesnymi łóżkami dla osób somatycznie chorych.

Nasi pensjonariusze mogą również liczyć na spokój i wypoczynek. Prywatny dom opieki Villa Trojany posiada bibliotekę z czytelnią, salę bilardową oraz pokój z komputerami. Dzięki temu seniorzy mogą oddać się nie tylko rozrywce z innymi mieszkańcami, ale także w dowolnej chwili porozmawiać na wideokonferencji z rodziną.

Jesteśmy tutaj!

53.009800 N 20.505530 E