fbpx

Całodobowy dom opieki dla osób starszych – Czernice Borowe

Villa Trojany to całodobowy dom spokojnej starości w miejscowości Czernice Borowe. To wyjątkowy dom seniora, w którym pensjonariusze mogą liczyć na fachową opiekę i ciepłą atmosferę.

Prywatny dom opieki seniora – fachowa opieka i słoneczna jesień życia

Dom spokojnej starości jest miejscem, w jakim seniorzy mają czuć się jak we własnym mieszkaniu. Czas spędzony w placówce ma wspierać wewnętrzną równowagę, a ludzie i atmosfera być źródłem radości. Jest to dla nas jednym z priorytetów. Lubimy, kiedy na twarzach pensjonariuszy naszego prywatnego domu opieki dla osób starszych pojawia się uśmiech. Ośrodek opieki dla osób starszych ma gwarantować profesjonalną opiekę, o czym również pamiętamy. Nasz dom dla osób starszych zatrudnia grupę specjalistów. Opieka całodobowa, obecność lekarza, pielęgniarki, opiekunki, fizjoterapeuty i masażysty daje pewność, że dom opieki seniora jest miejscem, w którym podopieczni są w dobrych rękach.

Nasz dom szczęśliwej starości bierze pod uwagę indywidualne potrzeby, w tym jest opcja przygotowania diety. Prywatny dom opieki seniora ma doskonałe zaplecze. Biorąc pod uwagę niepełnosprawności, z jakimi borykają się pensjonariusze, zapewniona jest nie tylko opieka całodobowa dla osób starszych, ale mamy przystosowane zaplecze. Dom starców ma szerokie chodniki, posiada windę i łóżka dla osób chorych somatycznie.

Ponadto nasz rodzinny dom seniora pomaga w integracji i zapewnia przyjemnie spędzanie czasu. Do dyspozycji jest biblioteka, komputery, internet. Prywatny dom opieki organizuje też liczne wieczorki taneczne, wyjścia do kina i teatru.

Jesteśmy tutaj!

53.009800 N 20.505530 E