fbpx

Całodobowy, prywatny dom opieki dla seniora – Mława

Villa Trojany pod Mławą. Aktywizacja seniorów ma ogromne znaczenie

Villa Trojany to całodobowy dom opieki dla seniorów. Jesteśmy miejscem przyjaznym, zależy nam bowiem na tym, aby każdy pensjonariusz czuł się u nas, jak u siebie. Seniorzy spędzają mile czas na różnego rodzaju rozrywkach – ich aktywizacja jest niezwykle ważna.

Oferujemy terapie zajęciowe oraz proponujemy aktywną organizację czasu seniora. Mamy doświadczenie w pracy z osobami z niepełnosprawnością fizyczną i psychiczną. Dlatego dopasowujemy aktywności do potrzeb oraz możliwości każdego podopiecznego. Terapie zajęciowe zachęcają do uczestniczenia, rozwoju oraz funkcjonowania społecznego. Stosujemy różne techniki terapeutyczne oraz dbamy, by każdy nasz podopieczny mógł znaleźć formę aktywności w sam raz dla siebie.

Terapie zajęciowe w naszym domu opieki koło Mławy to m.in.:

  • terapie manualne, obejmujące np. hafciarstwo, ogrodnictwo,
  • terapie socjologiczne,
  • terapie ruchem,
  • muzykoterapia,
  • arteterapię, czyli aktywności związane ze sztuką.

Co więcej, w ramach aktywizacji seniorów w Villa Trojany organizujemy czas, by podopieczni mogli rozwijać swoje zainteresowania, a nawet poznać coś nowego. Codziennie dostarczamy najnowszą prasę, zapraszamy na kąciki literackie i wieczorki ze sztuką. Seniorzy, którzy są aktywni fizycznie, mogą brać udział w zajęciach ruchowych, działać w kuchni, czy prowadzić ogródek w okresie wiosenno-letnim. To jednak nie wszystko – oferujemy ćwiczenia manualne oraz zapraszamy do praktyki religijnej zainteresowanych. Na miejscu zapewniamy posługę duszpasterską.

Pensjonariusze korzystać mogą z masaży, rozmaitych zabiegów i ćwiczeń. Dbamy o to, by dni naszych seniorów były urozmaicone.

Opieka całodobowa – Mława

Opieka całodobowa w Villa Trojany pod Mławą to nie tylko zapewnienie wsparcia i troski przez całą dobę, ale także stworzenie atmosfery domowego ciepła i zrozumienia. Nasz personel dba o każdy aspekt codziennego życia seniorów, włączając w to opiekę medyczną, terapeutyczną oraz wsparcie emocjonalne. Dzięki indywidualnemu podejściu i różnorodnym formom aktywizacji, jakie oferujemy, każdy pensjonariusz może czuć się komfortowo i bezpiecznie, mając jednocześnie szansę na rozwijanie swoich zainteresowań i integrację z innymi mieszkańcami. Rodzinny dom seniora mława Villa Trojany to miejsce, gdzie staranność i serdeczność idą w parze z wysokim standardem opieki, spełniając wszelkie potrzeby naszych podopiecznych.

Jesteśmy tutaj!

53.009800 N 20.505530 E