fbpx

Olsztynek

Willa Trojany – prywatny dom opieki Olsztynek

Szukasz wyjątkowego miejsca dla bliskiej osoby? Willa Trojany to prywatny dom opieki, oferujący całodobową opiekę, komfort i domową atmosferę. Oferujemy naszym pensjonariuszom komfortowe warunki pobytu, całodobową opiekę wykwalifikowanego personelu oraz szeroki wachlarz zajęć i animacji, które umilą im czas.

Dom szczęśliwej starości – oaza spokoju dla osób starszych i nie tylko

Nasza placówka wyróżnia się nowoczesnym podejściem do opieki, w tym również do opieki nad seniorami. Villa Trojany to nie tylko miejsce, gdzie wszyscy potrzebujący, w tym seniorzy otrzymują niezbędną opiekę, ale także przestrzeń, w której mogą realizować swoje pasje i zainteresowania. Oferujemy szeroki wachlarz zajęć rekreacyjnych: wycieczki do kina, teatru, partyjki bilarda, chwile wytchnienia w bibliotece, zajęcia komputerowe, a także wieczorki taneczne. Naszym celem jest, aby każdy mieszkaniec, niezależnie od wieku czuł się tutaj szczęśliwy i spełniony.

Rodzinny dom seniora Villa Trojany

W Villa Trojany wiemy, jak ważne jest, aby nasi podopieczni mieli dostęp do kompleksowej opieki zdrowotnej. Dlatego na miejscu pracuje zespół wykwalifikowanych specjalistów: lekarze, pielęgniarki, opiekunki, masażyści i fizjoterapeuci. Nasz prywatny dom opieki jest przystosowany do potrzeb osób z niepełnosprawnościami. Posiadamy świetnie wyposażone gabinety lekarskie, terapeutyczne oraz sale rehabilitacyjne, które są dostępne nie tylko dla naszych mieszkańców, ale także dla osób z zewnątrz, które potrzebują rehabilitacji po wypadkach. W razie potrzeby oferujemy również usługi door-to-door, pomagając w transporcie naszych podopiecznych z ich domów do naszej placówki.

Całodobowy dom dla osób starszych – wysoki standard i komfort w Willa Trojany

Villa Trojany to prawdziwie rodzinny dom seniora, w którym każdy czuje się jak w domu. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej lub skontaktowania się z nami, aby dowiedzieć się więcej o tym, jak możemy pomóc Twoim bliskim.

Jesteśmy tutaj!

53.009800 N 20.505530 E